Pre Jednotlivcov

Táto sekcia je určená záujemcom o novú prácu alebo jednoducho ľuďom, ktorí sa chcú zorientovať na trhu práce, prípadne byť informovaní o nových pracovných príležitostiach bez toho, aby boli neustále otravovaní ponukami, ktoré pre nich nie sú už na prvý pohľad zaujímavé. V každom prípade nám ide o to, aby ste dostali len tie informácie, ktoré naozaj potrebujete a dokázali ste sa na trhu práce orientovať a byť na ňom uspešní.

Momentálne je k dispozícii len zoznam pracovných ponúk, ale v blízkej dobe plánujeme spustiť v sekcii pre jednotlivcov viacero služieb, ako napríklad agenta pracovných ponúk, možnosti online sledovania aktuálneho stavu výberu na aplikovaných pozíciách, online poradňu a iné. O všetkých novinkách budeme informovať prostredníctvom našej webstránky.

 

Pracovné Ponuky

Tieto ponuky sú zverejnené na našom webe a máte k nim kedy koľvek prístup.

 

 

 

Pracovné ponuky na Facebooku

facebookAk chcete byť pravidelne informovaní o nových ponukách našej agentúry, môžete sa stať členom našej skupiny "Pracovné ponuky personálnej agentúry ACTIVE Personnel Solutions" na Facebooku. Tak budete nenásilným spôsobom informovaní o nových pozíciách ktoré obsadzujeme formou odkazov na stene (ktoré môžte vypnúť) alebo správy o nových pozíciách ktorú môžte dostať maxímálne raz týždenne.

 

Pracovné ponuky na LinkedIn

linkedinVeľmi obľúbenou sieťou pre profesionálne (pracovné) kontakty je LinkedIn. Určite Vám odporúčame si na ňom vytvoriť vlastný profil, pokiaľ chcete aby o Vás v profesnom svete niekto vedel, alebo ak chcete nájsť obchodné, odborné alebo pracovné kontakty. Tiež štruktúra profilu je veľmi dobrá a odporúčam si aj vlastný životopis urobiť v obdobnej štruktúre ako má profil na LinkedIn. Ak chcete byť pravidelne informovaní o našich aktuálnych pozíciach alebo iných aktivitách našej agentúry, staňte sa členom našej skupiny "ACTIVE Personnel Solutions Group" na LinkedIn. V sekcii jobs nájdete informácie o nových pracovných pozíciách a tiež Vám príde informácia na email v prípade, že novú pozíciu uverejníme. Zasielanie takýchto emailov je možné v nastaveniach vypnúť.