Pár slov úvodom o ACTIVE Personnel Solutions

Rastislav Klempa

Naša Misia

Naša Vízia

Naše Hodnoty

 

Personálnu agentúru ACTIVE Personnel Solutions, s.r.o. som formálne založil 12.1.2008 po takmer 14 rokoch praxe v personálnom poradenstve. Od 1.júna 1994 do 3. decembra 2007 som prešiel viacerými pozíciami v personálnej agentúre Appel Counselling (InfoWork), kde som končil ako senior konzultant a bol som spoločníkom a konateľom vzdelávacej firmy Excellent Training. Z viacerých dôvodov som sa rozhodol ísť vlastnou cestou a poskytovať poradenské služby v oblasti personalistiky (najmä vo vyhľadávaní a výbere pracovníkov) v kvalite, zodpovedajúcej situácii na trhu práce a sledujúcej trendy v oblasti personalistiky, technológií ale aj vývoja trhu pracovných síl na Slovensku.

Začiatkom marca 2008 som začal reálne poskytovať personálne služby pre svojich zákazníkov z maličkej kancelárie v Regus Bussiness Centre na Karadžičovej ulici. Po prvých úspechoch som sa rozhodol zväčšiť tím aj kancelárske priestory. Preto som sa koncom apríla 2008 s dvoma novými kolegyňami presťahoval do priestorov BIZNISUITE v budove Technopolu.

V súčasnosti tvrdo pracujeme na našej metodike práce, firemných procesoch, využívaní najmodernejších informačných technológií, ako aj na sebe a preto pevne verím že dokážeme poskytovať všetkým naším klientom, teda firmám aj jednotlivcom, kvalitnú a efektívnu podporu a pomoc pri ich podnikaní, resp. kariérnom rozvoji.

O všetkých novinkách a službách Vás budeme pravidelne informovať na našom webe, ktorý sa dúfam stane vaším spoľahlivým pracovným partnerom a spoločne dokážeme naplniť našu misiu:

Right people - good job!
Right job - happy people!


Rastislav Klempa
Executive Director & Senior Personnel Consultant
klempa@activeps.sk

 

Copyright 2008 - 2018 ACTIVE Personnel Solutions, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Stránky generuje redakčný systém FORNIX CMS od spoločnosti VOXEL, s.r.o.